instaTiger Programı Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme, instaTiger adı altında satışa sunulmuş hizmetlerin ve araçların satışını kapsar. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, siz ve instaTiger arasında yapılmış, Lisans Sözleşmesinde tanımlanan, bilgisayar programı ve bu programın kullanım hakları konusunda hukuki bir sözleşmedir. instaTiger araçlarını her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde, bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

instaTiger Profesyonel Sosyal Medya Araçları Lisans Sözleşmesi

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. instaTiger adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin ve araçların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir. 

1. Kullanım Lisansı Hakkı:

Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz. 

2. Diğer Hak ve Sınırlamalar:

. Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz.
. Parçalara Ayırma: instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz.
. Kira: instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız.
. Yazılım Programının Devredilmesi: instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programları, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz..
. Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, instaTiger diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, instaTiger adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir. 

3. Güncellemeler (Update):

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçlar yenilenmiş bir araç ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz. 

4. Telif Hakkı:

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;
a) instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
b) instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. 

5. İade ve Değişim

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, instaTiger araçlarını bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir. 

6. Crack, Hack Girişimleri

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, instaTiger’ın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır. 

7.Destek ve Yardım

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm hizmet ve araçlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca instaTiger.com websitesi üzerinden Destek Talebi bölümünden verilecektir. Telefon, mail veya 3. parti forum ve websiteler üzerinden yardım verilmeyecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun instatiger.com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda instaTiger’ın hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder. 

8. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali

instaTiger adı altında satışa sunulan tüm araçların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. instaTiger araçlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan instaTiger adı altında satışa sunulan araçlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, instaTiger adı altında satışa sunulan herhangi bir hizmet ve aracı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır. 

9. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik

. instatiger.com websitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız.
instatiger.com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz.
. instatiger.com sitesinden yaptığınız alışverişlerde, tüm ürünler için fatura kesilir. Kesilen faturanızın adresinize yollanması için, Firmamız tarafından belirlenen kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir.
. Adınıza fatura kesebilmemiz için İsim, soyisim, adres, telefon, T.C. Kimlik numarası gibi bilgileriniz, instatiger.com üzerinde güvenli şekilde saklanır.
. instatiger.com sitesi üzerinde saklanan bilgileriniz, adli makamlar haricinde, üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. 

10. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması

instaTiger altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (araçların engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip & beğeni & yorum & özel mesaj & resim yükleme & resim silme ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz. 

İşbu Sözleşme 10 (on) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Not: Türkiye’de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye’de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. Lisans teslim edildikten ve faturası kesildikten sonra iade olayı kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir. Bunun sebebi yazılımımızı korumamızdır. Yazılımın satışı kadar yazılımın güvenliğide bizim için önemlidir. Son tüketici yasasını bu linkten okuyabilirsiniz.
Satın aldığınız lisansların satışı veya devir edilmesi serbesttir. Satın aldıktan sonra dilerseniz satabilirsiniz / devredebilirsiniz.