instaTiger Programın Özellikleri

İnstaTiger ile Profilinizi Büyütün

InstaTiger ile işletme profillerinizi veya kişisel profilinizi en iyi şekilde yönetmek, organik şekilde büyütmek, hedeflediğiniz en geniş kitlelere ulaşmak artık çok daha kolay.

  • Cinsiyete Göre Ayırma

  • Liste Takip Etme

  • Çoklu Hesapta Kullanma

  • Takip Etme İşlemleri

  • Beğeni İşlemleri

  • DM – Mesaj İşlemleri

İnstaTiger Programının En Beğenilen Özellikleri

InstaTiger ile işletme profillerinizi veya kişisel profilinizi en iyi şekilde yönetmek, organik şekilde büyütmek, hedeflediğiniz en geniş kitlelere ulaşmak artık çok daha kolay.

  Cinsiyete Göre Ayırma
Tüm takip, beğeni, yorum ve liste işlemlerinizi cinsiyetlere göre ayırma yaparak takip etme bırakma işlemini cinsiyete göre yapabilirsiniz.

   Kullanıcıyı Takip Edenleri Takip Etme
İstediğiniz bir instagram kullanıcıyı takip eden tüm üyeleri detaylı sınırlandırma yaparak takip etme işlemi yapabilirsiniz.

   Kullanıcının Takip Ettiklerini Takip Etme
İstediğiniz bir instagram kullanıcısının takip ettiği tüm üyeleri detaylı sınırlandırma yaparak takip etme işlemi yapabilirsiniz.

   Limitsiz Hesapta Kullanabilme
instaTiger programı ile belli bir hesap sınırlandırması olmadan dilediğiniz kadar Instagram hesabınızda kullanabilme imkanına sahipsiniz.

   Zamanlanmış Gönderi (Resim-Çoklu Resim-Story)
instaTiger programı ile resimlerinizi hemen veya dilediğiniz tarih ve saate ayarlayın program paylaşımlarınızı sizin yerinize yapsın. Zamandan tasarruf edin!

   DM – Mesaj Yanıtlama ve Silme
Gönderdiğiniz veya size gelen tüm özel mesajlarınızı görebilir, yanıtlayabilir, beğenebilir, ister toplu, ister tek tek silebilirsiniz.

   Lokasyona Göre İşlemler
Dilediğiniz lokasyondaki kişileri detaylı sınırlandırarak takip edebilir, her paylaşımı beğenebilir ve hepsine ayrı ayrı yorumlar yaparak etkileşimde bulunabilirsiniz.

   Daha Fazlası…
Her yapılacak işlemler ayrıca kendi içerinde de en ince ayrıntısına kadar sınırlandırma yaparak  işlemler yapabilirsiniz.
InstaTiger programı hakkında merak ettiklerinizi iletişim sayfamızdan bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.